SETKÁNÍ FOTBALISTŮ TJ KLIMKOVICE NAD 50 LET

22. 1. 2024

02_muzi_cca1987.jpg

Vážení sportovní přátelé,

Dovolte, abych Vás pozdravil v novém roce 2024 a pozval na plánované setkání fotbalistů a činovníků TJ Klimkovice narozených před rokem 1974.

Je Vám tedy 50 let a více, byl či jste aktivním členem tohoto sportovního klubu a hlavně se chcete znovu setkat s kamarády a spoluhráči?

Dle mé evidence je nás více jak 120 „sportovců“ žijících po celé republice, někteří i za hranicemi. Proto prosím o spolupráci a zaslání Vašich kontaktů. Budu rád za předání této informace rovněž členům, se kterými jste ve spojení nebo za zaslání kontaktů na ně (adresa, telefon, e-mail).

Pokud se nám podaří získat dostatečný počet kontaktů, plánujeme tuto akci uskutečnit v červnu 2024 na fotbalovém hřišti v Klimkovicích. O přesném termínu budete pak informováni v pozvánce.

Níže je přiložen jmenný seznam. Pokud jsem na někoho zapomněl, omlouvám se a prosím o zpětnou vazbu.

Věřím, že se sejdeme v hojném počtu.

Těší se na Vás

Jirka Seidler